יום גיבוש לעובדים עם חברת הפעלות לחברות

יום גיבוש לעובדים עם חברת הפעלות לחברות

יום ראשון, ספטמבר 14th, 2014

כמעט בכל מקום עבודה ידוע כי המפתח לשגשוג העסק הוא מעורבות העובדים במשרד,בחברה או במפעל לתפוקה גדולה יותר, כי כשנמצאים בסביבה פורה ומצליחה המוטיבציה עולה גם היא. יעילות וחיזוק הקשר בין העובדים או הפועלים בעזרת שת"פ אסטרטגי תביא להצלחה גדולה בכל חברה.

סדנאות גיבוש הינם חיוניות על מנת להמריץ את העובדים. טיפוח אנרגיה חיובית משמעותית במעורבות העובדים משום שהיא משפיעה ישירות על מורל הצוות האחראי לצמיחה והכנסות ומביאים יתרון משמעותי ותחרותי ענק, ולכן חשוב לעודד גיבוש צוותים מחוץ לחברה ובמחוץ למשרד.

סדנאות גיבוש הן ביטוי הערכה לעובדי המשרד או החברה מצד ההנהלה על תרומתם לעסק ולעודדם להמשיך בכך. ימי גיבוש לחברות הם אתנחתא מצוינת לנוח משגרת העבודה, להתרענן ולחזור לעבודה בכוחות מחוזקים ומחודשים.
מחקרים רבים מוכיחים את הקשר בין פעילות ימי גיבוש לחברות ובין הנאמנות שרוכשים עובדי החברה להנהלת הארגון. עובדים הנהנים מפעילות ימי גיבוש לעובדים חווייתיים ומספקים, נוטים להכיר תודה למעסיק והדבר מתבטא במסירות, אכפתיות וגישה מיוחדת למקום העבודה.
חברות הפעלה ייחודיות עבור ארגונים מציעות ימי גיבוש לעובדים במרכז במגזר העסקי וגיבושים משפחתיים במגזר הפרטי.מגוון פעילויות קונספט נותנות לחברה אפשרויות מגוונות לקונספט גיבושי, אנשי הארגון ישבו יחד עם חברת ההפעלה וירכיבו פעילויות גיבוש שיענה על צרכיי הארגון.
בפעילות גיבוש לעובדים חשוב לשים לב:
·    לגיבוש העובדים
·    חלוקת תפקידים על הנפשות הפועלות
·    עובדים הנוטלים אחריות
·    עבודת צוות משותפת
·    כאריזמה ואסרטיביות.
קיימות מגוון פעילויות גיבוש ביניהן: פעילויות אתגריות בשטח,משימות קבוצתיות בתחנות,מסיבת קריוקי,קרנבלים עם צוות בידור מקצועי,"הישרדות", יוגה צחוק,משחקי טריוויה וחשיבה, משחקים מבוססים על תוכניות מציאות מוכרות.

בכדי לגבש עובדים לעיתים יש לתת להם אפשרות לארגן אירוע בעצמם יחד עם חברת הפעלות,כך ההפעלה נעשית נוחה הרבה יותר מאשר מאולצת.

רצוי שיהיה במשרד או בחברה לוח (כמו משעם) אירועים אינטרקטיביים גדול על מנת לעודד גיבוש צוות  ולהעלות את המורל ובכך שת"פ ילך וישתפרו וכך גם מעורבות עובדים.

המאמץ העיקרי ביום גיבוש לעובדים הוא התמקדות בשת"פ בין העובדים ולהפיק מהם את המיטב על מנת להגיע לתפוקה טובה יותר בעתיד הקרוב.

VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)