מדריך למטייל: איפה מוצאים בחו"ל מסעדה טבעונית?
VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

מדריך למטייל: איפה מוצאים בחו"ל מסעדה טבעונית?

כשטבעוני מתחיל לתכנן לעצמו את חופשת החלומות בפריז או בלונדון, ניצבת בפניו משימה אסטרטגית מורכבת. בנוסף לכל התכנונים וההזמנות של כרטיסי טיסה, בית מלון, מסלולי טיול, אתרי בילוי וכולי וכולי, ישנה סוגיית האוכל והמסעדות. אם מדובר בטבעוני שומר כשרות המשימה אף מאתגרת פי כמה! אתר שיכול לבוא לטובתכם בעניין הוא Happy Cow שכולל מדריך מסעדות […]

כשטבעוני מתחיל לתכנן לעצמו את חופשת החלומות בפריז או בלונדון, ניצבת בפניו משימה אסטרטגית מורכבת. בנוסף לכל התכנונים וההזמנות של כרטיסי טיסה, בית מלון, מסלולי טיול, אתרי בילוי וכולי וכולי, ישנה סוגיית האוכל והמסעדות. אם מדובר בטבעוני שומר כשרות המשימה אף מאתגרת פי כמה! אתר שיכול לבוא לטובתכם בעניין הוא Happy Cow שכולל מדריך מסעדות עצום של מסעדות טבעוניות וצמחוניות ברחבי העולם, בחלוקה לפי יבשות ומדינות. ישנם כמובן דירוגי מסעדות והמלצות של גולשים, אבל המבחר כל כך גדול, במיוחד אם טסים לאירופה, למקומות כמו לונדון או גרמניה למשל. אז איך מחליטים? איך?!

הנה כמה מסעדות טבעוניות בעולם שאתם חייבים להכיר, כאלה שיש להן שם עולמי בלתי מעורער:

Natural Selectionמסעדה טבעונית שממוקמת בפורטלנד (אורגון) שהוקמה על ידי בוגרי האקדמיה לקולינריה בקליפורניה. המקום מעוצב בסגנון אירופאי ויגרום לכם לחשוב שאתם בכלל בצרפת או באיטליה. בין המנות המומלצות והמצוינות תמצאו עלי סלק עם ניוקי פטריות, כרובית בקרמל עם פולנטה, והמון שימוש יצירתי בירקות ופירות מקומיים.
כתובת מלאה וטלפון מקומי:
Natural Selection, 3033 N.E. Alberta St., Portland, Oregon; +1 503 288 5883

Dirt Candyהסיכוי למצוא במקרה מסעדה טבעונית או צמחונית ברחובות ניו יורק גבוה יותר מאשר בכל מקום אחר בארה"ב. עם זאת, המסעדה הזו היא באמת משהו מיוחד ונדיר. קשה מאוד להזמין מקום אליה כי יש בה רק תשעה שולחנות, אבל אם תצליחו אשריכם. המנות מורכבות ומתוחכמות להפליא. אתם חייבים לנסות את הלביבות היפניות שלהם!
כתובת מלאה וטלפון מקומי:
Dirt Candy, 430 E. Ninth St., New York; +1 212 228 7732

Pun Pun הודות לאוכלוסייה בודהיסטית גדולה, יש בצ'נג מאי שבתאילנד יותר מ-80 מסעדות צמחוניות וטבעוניות! גם במסעדות רגילות ניתן למצוא מבחר גדול של סלטים ומרקים משובחים. מסעדת "פון פון" מומלצת במדריכים השונים בהיותה מגדלת ירקות אורגניים באופן מיוחד, שמשולבים במנות השונות.
כתובת מלאה וטלפון מקומי:
Suthep Road near Chiang Mai University, Chiang Mai, Thailand; +66 81 470 1461

Food for Thoughtזוהי ככל הנראה המסעדה הטבעונית המצליחה ביותר בלונדון, בה תוכלו למצוא מגוון רחב של סגנונות – מאכלים מקסיקנים, הודיים, קישים מיוחדים. באופן כללי, לונדון היא מדינה מאוד ידידותית לטבעונים ולצמחונים. יש בה מעל 130 מסעדות צמחוניות וכמות גדולה של מסעדות טבעוניות.
כתובת מלאה וטלפון מקומי:
Neal St., Covent Garden, London; +44 20 7836 0239 31

אם אתם טבעוניים אבל עדיין תקועים כאן, המלצתנו החמה לננוצ'קה – מסעדה גרוזינית טבעונית בתל אביב

VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)כללי