הזמנות מדליקות לימי הולדת

הזמנות מדליקות לימי הולדת
יום הולדת יש רק פעם בשנה. מבוגרים מעדיפים לעיתים להדחיק אותו. בכל זאת, אנחנו לא נעשים צעירים יותר… לעומת זאת, ילדים מתרגשים לקראת בואו ומתכננים הפקה חד פעמית שתיזכר לדורות. טוב, אולי אלו דווקא ההורים המתכננים עבור ילדיהם מסיבה בלתי נשכחת שתגרום להם לחוש כמו מלכים למשך יום אחד בשנה. אין מתכון אחד או רשימת רכיבים ההופכת מסיבת יום הולדת למוצלחת, אבל כדי שלא רק בעל המסיבה יהנה ממנה, חשוב להזמין את החברים. ומוטב לעשות זאת באמצעות הזמנות ייחודיות. מעין טיזר לאירוע, אם תרצו.
מסיבות לקטנטנים, או: זה המקום להתפרע. אם אתם מחפשים עוד אטרקציה מדליקה תוכלו לבחור באטרקציות לחתונה.
אם אתם חוגגים לילדים מסיבה לכבוד יום הולדתם הרביעי או החמישי, כבר הגעתם לגיל בו מוזמנים שאר ילדי הגן לאירוע. בין אם למסיבה יש "נושא", כגון מסיבת נסיכות, פיראטים, ממתקים או תחפושות ובין אם בחרתם לקיים מסיבה שכל כולה חגיגה סביב הילד – צריך לשלוח הזמנה מתאימה. כאשר מדובר במסיבת נושא, זה מאוד פשוט – אספו כמה תמונות שאתם (והילדים) אוהבים המתאימים לנושא המסיבה. למשל, אם זו מסיבת נסיכות יתאימו מאוד דמויות הנסיכות מסרטי דיסני; בל מהיפה והחיה, סינדרלה וכו'. אגב, כדאי מאוד להתחשב במוצרים הנלווים העומדים לרשותכם בבואכם לבחור נושא למסיבה. אם מצאתם בחנות כוסות חד פעמיות עם איורים של פו הדב, זה ודאי יהיה קל יותר מלתור אחר צלחות עם ציורי פיראטים… בתמונות שבחרתם תוכלו להשתמש לצורך עיצוב ההזמנה.
מסיבות הפתעה, או: תפתיעו גם את עצמכם
היום בעידן הפייסבוק והסמס מי שולח הזמנות ליום הולדת?! זה חלק מהקסם בשליחת הזמנות מודפסות. מעטים מאיתנו ישארו אדישים למראה הזמנה התחובה במעטפה כששמנו מתנוסס עליה. הרי הושקעה בכך מחשבה, השולח לא הסתפק בלחיצת כפתור והזמנה ממוחשבת שודאי תישכח בתיקיית הספאם של המייל. אם מדובר במסיבת הפתעה, למה לא תנצלו את ההזדמנות ותרשו לעצמכם להיות מקוריים במיוחד? הזמנה יכולה להיות הרבה מעבר להדפסת תמונות על גבי מלבן נייר. אם מדובר בחובב גאדג'טים נלהב, הוא ודאי יתרגש לגלות שטרחתם להפיק הזמנה הנראית כמן מכשיר דיגיטלי או איזו המצאה טכנולוגית.
מסיבות לילדים קצת פחות גדולים, או: רטרו סטייל
המבוגרים מבינינו ודאי זוכרים את פנקסי הזמנות היום הולדת שהיינו קונים לפני כל חגיגה? בערימות של 10 או עשרים, עם עיטורי דמויות מצוירות או כיתוב Happy Birthday בפונטים שמנמנים. יום הולדת זו הזדמנות מצוינת לשחזר את ההצלחה ולהפיק עבור עצמכם (או הקרובים לכם) הזמנה עליה תוכלו לכתוב בכתב יד את שמו של הנמען ואולי גם להוסיף כמה מילים אישיות. מה שבטוח, במסיבה הזו יהיו אורחים.

VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)