ליסינג פרטי מיד ראשונה
VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

ליסינג פרטי מיד ראשונה

  ליסינג פרטי מיד ראשונה מאפשר לך כבר היום להתקדם לרכב חדש במחיר נמוך ממחיר השוק וכן בפריסת תשלומים המותאמת במיוחד בשבילך וליכולותיך הכלכליות. בכך, כל אחד, וגם אתה! יכול ליהנות מנסיעה חלקה, בטוחה ומהנה הרבה יותר ברכב חדש לגמרי. יש לציין כי מכלל ההטבות להן זכאים בעלי רכבים חדשים נהנים גם לקוחות הליסינג הפרטי […]

 

ליסינג פרטי מיד ראשונה מאפשר לך כבר היום להתקדם לרכב חדש במחיר נמוך ממחיר השוק וכן בפריסת תשלומים המותאמת במיוחד בשבילך וליכולותיך הכלכליות. בכך, כל אחד, וגם אתה! יכול ליהנות מנסיעה חלקה, בטוחה ומהנה הרבה יותר ברכב חדש לגמרי. יש לציין כי מכלל ההטבות להן זכאים בעלי רכבים חדשים נהנים גם לקוחות הליסינג הפרטי לרבות אחריות יצרן, מבצעי טיפולים תקופתיים ועוד.

מחיר נמוך ופריסת תשלומים מותאמת אישית
מחיר המחירון של הרכב הינו גבוה בהרבה מהמחיר בו נמכרים רכבים בליסינג פרטי מיד ראשונה. בכך אתה יכול ליהנות מאותו הרכב במחיר הוגן הרבה יותר המאפשר לך להשקיע במקומות החשובים באמת. בנוסף, ניתנת לכל לקוח האפשרות להתאמה אישית של התשלומים העתידיים בהתאם ליכולותיו הכלכליות, העדפותיו האישיות ומחיר הרכב.

אחריות יצרן ומבצעים נוספים
בעלי רכבים חדשים, וכן גם לקוחות הליסינג הפרטי מיד ראשונה נהנים מאחריות יצרן המשתנה בין 3 ועד 5 שנים בהתאם לדגם הרכב אותו תבחרו לרכוש. במסגרת אחריות היצרן נהנה הלקוח מראש שקט באשר לתקינות מכלולי רכבים לפירוק, השונים לרבות מנוע, גיר, מחשב רכב ומכלולים רבים נוספים. בנוסף לאחריות הניתנת לכלל הלקוחות נהנים לקוחות הליסינג הפרטי גם ממבצעים שונים בעבור טיפולים תקופתיים לרכב, הכנה למבחן הרישוי השנתי, תוספות מפנקות במחירים נמוכים ועוד מגוון תנאים והטבות ייחודיות שהופכות את העסקה למשתלמת עוד יותר.

השלמת העסקה
בתום תקופת העסקה עומדת בפניו של הלקוח האפשרות לרכישת הרכב במלואו בתשלום קבוע וידוע מראש בגובה כמה אלפי שקלים או שמא התקדמות לרכב חדש בתנאי עסקה דומים לעסקה הראשונה בין הצדדים. בכך, יכול כל לקוח, בעבור סכומים נמוכים במיוחד, ליהנות בכל 3 שנים מרכב חדש ללא חששות, דאגות או כאבי ראש באשר לרכבו הפרטי.

מגוון מבצעי ליסינג פרטי מוצעים כיום וגם אתה יכול ליהנות מכל היתרונות של רכב חדש לצד הוצאות נמוכות יותר הן בעבור רכישת הרכב והן בעבור אחזקת הרכב. חברת הליסינג מציעה גם לא אחת הנחות משמעותיות בביטוח הרכב- נתון ההופך את העסקה לכדאית עוד יותר כך שאיך שלא נהפוך את זה עסקת ליסינג פרטי מיד ראשונה תאפשר לך בהחלט להתקדם.

VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)כללי