כיצד להגדיל את סיכויי הזכייה בטוטו
VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

כיצד להגדיל את סיכויי הזכייה בטוטו

  –          ספורט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. רבים מאיתנו נהנים לצפות או לשחק במשחקי ספורט שונים. הספורט שומר על בריאותנו גם מבחינה נפשית ופיזית, והוא יכול גם לסייע לנו מבחינה כלכלית. כלומר, באמת אפשר להרוויח באמצעות הימורים בספורט. –          רבים יתווכחו לגבי האמירה שבהימורי הספורט משחק המזל, אבל אין ספק שלמזל יש חלק גדול […]

 

–          ספורט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. רבים מאיתנו נהנים לצפות או לשחק במשחקי ספורט שונים. הספורט שומר על בריאותנו גם מבחינה נפשית ופיזית, והוא יכול גם לסייע לנו מבחינה כלכלית. כלומר, באמת אפשר להרוויח באמצעות הימורים בספורט.

–          רבים יתווכחו לגבי האמירה שבהימורי הספורט משחק המזל, אבל אין ספק שלמזל יש חלק גדול ברוב הימורי הספורט. ואכן, להגיד שלזכות בטוטו זה קשה זו לשון המעטה. אם הייתה דרך קלה אחת לזכות, הגרלת הטוטו לא הייתה מתקיימת כעסק, ובוודאי לא כעסק רווחי כפי שהוא היום. ובכל זאת, יש אסטרטגיות שמהמרים בטוטו יכולים להשתמש בהם כדי לנסות להגדיל את סיכוייהם לזכות.

–          בעזרת כמה עקרונות הימורים מוצקים וידע, כל מהמר יכול להרוויח בהימור. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לזכות בהימורי הטוטו.

–          טיפ ראשון – אתם בטח יודעים לספור כסף ביעילות. אבל מה לגבי ספירת אפשרויות הזכייה האפשרית שלכם, כמו גם מניית הסיכויים שלכם להמר על משחקים שונים? כן, אתם צריכים לדעת הרבה על מספרים אלה כדי לזכות בהימורי טוטו 16 (אם בעבר אפשר היה לזכות על ידי ניחוש תוצאות של 12 משחקים, היום צריך לנחש תוצאות של 16 משחקי ספורט).

–          טיפ שני – הבינו את מערכת ההימורים בספורט. יש לזכור שלמערכות שונות יש כללים שונים. הקפידו להכיר אותם היטב לפני שתהמרו בגדול במסגרת טוטו 16.

–          טיפ שלישי – למדו את עצמכם משמעת עצמית. אל תהמרו הימורים מיותרים. ערכו את ההימור רק לאחר שערכתם מחקר, ולא בגלל שהחברים או התקשורת אומרים לכם.

–          טיפ רביעי – במקום לשחק בליגות הפופולאריות, נסו נישות פחות מרכזיות. התרכזו רק בכמה קבוצות, ולא בכל הקבוצות המשתתפות בתחרות.

–          טיפ חמישי – התעדכנו בכל החדשות העדכניות ביותר בספורט. כולל דיווחים שנוגעים לקבוצות הספורט השונות. שמרו על עצמכם מעודכנים בכל החדשות בעיקר במה שנוגע להעברות לקבוצות אחרות או לפציעות.

–          זכייה בטוטו, בהימורי הספורט, היא לא רק עניין של מזל. צריך לערוך ניתוחים רבים ולקבל החלטות מאוד זהירות לפני שניגשים למילוי טופס הטוטו. אם מהמרים ייעזרו בעצות שלמעלה, הם יוכלו אולי להגדיל את סיכויי הזכייה שלהם בטוטו.

VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)כללי