ארוחות בוקר מהעולם
VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

ארוחות בוקר מהעולם

ארוחת הבוקר היא ללא ספק הארוחה החשובה ביותר ביום – היא יכולה לעזור לפתוח את הבוקר בצורה נכונה והיא יכולה גם להשפיע על התחושות השונות שלנו בהמשך היום. ככל שארוחת הבוקר שלנו עשירה ובריאה יותר – כך גם משתפרת ההרגשה האישית והפיזית שלנו אפילו בימים הארוכים ביותר. לכן, זה לא מפתיע למצוא ברחבי העולם סוגים […]

ארוחת הבוקר היא ללא ספק הארוחה החשובה ביותר ביום – היא יכולה לעזור לפתוח את הבוקר בצורה נכונה והיא יכולה גם להשפיע על התחושות השונות שלנו בהמשך היום. ככל שארוחת הבוקר שלנו עשירה ובריאה יותר – כך גם משתפרת ההרגשה האישית והפיזית שלנו אפילו בימים הארוכים ביותר. לכן, זה לא מפתיע למצוא ברחבי העולם סוגים שונים של ארוחות בוקר מזינות וטעימות במיוחד שכל אחד צריך לטעום לפחות פעם בחיים. אז מה הן ארוחות הבוקר המומלצות ביותר מרחבי הגלובוס?

ארוחת הבוקר הגרמנית

מילת המפתח בארוחת הבוקר הגרמנית היא טריות – הטריות של כל המרכיבים השונים מהם מורכבת ארוחת הבוקר הגרמנית. אך טריות היא לא הפרמטר היחיד שהופך את ארוחת הבוקר הגרמנית למומלצת, אלא גם הגיוון. בארוחת הבוקר הגרמנית אתם יכולים ליהנות ממגוון רחב של גבינות איכותיות, נקניקים משלל סוגים וכמעט כל סוגי הלחמים שכולם אוהבים. שילובם של שני האלמנטים הללו – טריות ומגוון – הופכים את ארוחת הבוקר הגרמנית לטעימה ועשירה במיוחד.

ארוחת בוקר ארגנטינאית

אם אי פעם יצא לכם לפתוח את הבוקר לפי מיטב המסורת הארגנטינאית, ככל הנראה תגלו שישנו מרכיב אחד ומרכזי שחוזר על עצמו לאורך כל הארוחה. אנחנו מדברים, כמובן, על ריבת החלב הארגנטינאית ששום ארוחת בוקר בארץ הטנגו לא שלמה בלעדיה. בין אם בוחרים לאכול "פקטורס" – מאפים ייחודים הנפוצים בארגנטינה שבתוכם ניתן למצוא כמות נדיבה של ריבת חלב ובין אם אתם מסתפקים בלחם קלוי – לא תצליחו לחמוק מהמרכיב הייחודי והמרכזי הזה אשר מצוי במטבח הארגנטינאי. ולצד כל זה, תוכלו ליהנות גם מקפה, מיץ תפוזים סחוט או ה"מאטה" – חליטת תה ארגנטינאית שהיא הרבה יותר מרק תה, אלא תרבות שלמה.

ארוחת בוקר ישראלית

שום רשימה של ארוחות בוקר טעימות ומזינות לא תהיה שלמה בלי ארוחת הבוקר הישראלית והעשירה שמציעה מגוון רחב של סלטים וממרחים לצד לחם טרי וביצים לפי העדפה שלכם. הרי בסופו של דבר ניתן להסתובב ברחבי העולם ולטעום מכל השפע שלתרבויות ושלמקומות השונים יש להציע – אבל קשה להשתוות לחוויה שכרוכה בארוחת בוקר בתל אביב, ארוחה מגוונת וטעימה במיוחד בה כל אחד יכול למצוא משהו שהוא אוהב – החל מהטעם המלוח של הביצה דרך הטעמים המתוקים של הקרואסונים או היוגורט ועד הטריות של הירקות בסלטים השונים.

VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)כללי